Wyszukiwarka
Logowanie
   PamiÄ™taj mnie
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Kwadrans z nowym RPG akcji twórców Nioh - walka, skakanie i fabuła
Do premiery Wo Long: Fallen Dynasty coraz bliżej, w związku z tym Team Ninja publikuje kolejne materiały z produkcji. Dziś w Internecie pojawiły się dwa interesujące filmy, które łącznie składają się na 15 minut nowych treści. Pierwszy z nich daje nam wgląd w opowieści, drugi natomiast prezentuje gameplay.

Na zwiastunie fabularnym widzimy wprowadzenie do wojny między ludźmi a demonami, zrealizowane w kinowej oprawie z efektownymi scenami walki.



Gameplay, opublikowany przez Game Informer, ukazuje nam z kolei, jak bÄ™dÄ… prezentować siÄ™ eksploracja i walka. Na materiale widać, jak protagonista przemierza jednÄ… z lokacji dostÄ™pnych w grze z towarzyszem u boku. Gracz zaglÄ…da w kolejne zakamarki – posÅ‚ugujÄ…c siÄ™ praktycznie bez przerwy umiejÄ™tnoÅ›ciÄ… skoku (podwójnego) – i zdobywa nowe wyposażenie oraz natrafia na kolejnych przeciwników. Duży nacisk poÅ‚ożono na ciche eliminowanie oponentów – miÄ™dzy innymi z wysokoÅ›ci. OczywiÅ›cie nie zabrakÅ‚o również efektownego starcia z bossem.



Wo Long: Fallen Dynasty ukaże się 3 marca 2023 roku. Gra zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Należy również pamiętać, że produkcja trafi do usługi Game Pass już w dniu swojej premiery.

Źródło:
Agnieszka Adamus - GRY-OnLine
Klemens
2023-01-17 19:45:06
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow